Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Podświetlane pokrętła nawiewów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak wyjąć pokrętła ze środkowych nawiewów dziś podjąłem próbę ale mimo usilnych prób nie poszło :/ bo boczne nawet nie drgnęły a nie chcę nic popsuć

    Komentarz


    • piotrek_os, nie ogarnąłbyś mi tematu
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marcin607
        piotrek_os, nie ogarnąłbyś mi tematu
        przeczytaj sobie 12 post na stronie nr 4 :diabelski_usmiech
        Ale jak Ci się to bardzo podoba....to można pomysleć. Wywlecze się nawiewy... i jakoś się to zrobi....
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • 0,7 na uspokojenie i będzie
          MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

          KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

          Komentarz


          • piotrek_os, dołączam się bardzo bardzo b..a..r..d..z...o.. Cię proszę ogarnij to dla mnie - powiedz co i jak byś winszował
            www.prostetorodo.pl

            Komentarz


            • Zrobiłem częściowo podświetlenie u siebie, ale jest lipa ponieważ na diodach smd słabo to świeci, podświetlenie widać podczas całkowitej ciemności. Musze się zaopatrzyć w jakieś lepsze diody. Może ewentualnie ktoś, kto to robił u siebie wrzucić namiar na te diody?
              Myślałem o czymś takim
              Link
              Ostatnio edytowany przez dieselinside1900; 43793.
              Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

              Komentarz


              • Ja zrobiłem na SMD czerwonych. Dziwna sprawa, bo diody zaczynają przygasać z każdą minutą, a jak wyłączę i włączę światła to ten znowu świecą i przygasają. Błąd w podłączeniu czy coś innego ?

                Komentarz


                • Ja już mam trzecie diody i dalej d... Pierwsze bardzo słabo świeciły, ledwo co było widać podświetlenie, drugie trochę lepiej, ale bez szału, za to jak najbardziej zbliżone kolorem do oryginału. Teraz kupiłem takie Link. Plus jest taki, że dają sporo światła, tylko ich kolor nie pasuje do końca z resztą podświetlenia. Trzeba chyba polować na jakiś licznik lub panel klimy w dobrej cenie.
                  Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                  Komentarz


                  • też kiedyś od artu brałem (bo to koło mnie) białe diody i się sprawdziły
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • W postach powyżej mowa jest o rezystorze 1K.
                      Czemu, aż taki duży ? Z moich obliczeń wynika, że 510ohm wystarczy.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X